cutie ziggy star is stepdads favorite gal. https://xxnx.sex

czech blonde sex party summertime fun.fuq videos dando una chupada y jalada.
O mně
Jmenuji se Monika Rokosová a technikou patchwork se zabývám od roku 1995.
Nejnovější
DSCN5099 DSCN5092 DSCN5088

PostHeaderIcon Čtvrté Dubovické šití

Začátkem března proběhl  již čtvrtý víkend v Dubovicích. Na podzim 2014 jsme  s  víkendem začínali a jelo nás tenkrát  5. Na tento víkend nás jelo už 13,  chyběla nám ale Iveta a Jaruška, a  tak nám to všem bylo líto. V sobotu se za námi přijela podívat moje spolužačka  Lenka , a tak můžu napsat, že se scházíme v 16. Šití v Dubovicích bylo opět velmi příjemné, ale krátké. Tentokrát jsme nestihli  žádnou procházku, jen některé z nás měli  ranní rozcvičku. Šilo se od brzkého rána až do pozdního večera, a opět se nešil jenom patchwork, ale i šaty, mikiny a šortky.

DSCN3015  DSCN3015  DSCN3005

 

PostHeaderIcon Dopis od Joachimka

Dostala jsem moc krásný dopis od Joachimka, kterému jsem šila deku:

 

Ahoj teto Moniko :-),

v pátek jsem dostal překrásný dárek. Maminka z toho byla celá dojatá. Říkala,že je to nejkrásnější dečka ze všech deček na světě :-). Už jsem myslel, že ji někam vystaví a bude se na ní  pořád koukat, místo toho, abych na ní já mohl řádit :-). Na dečce se mi líbí úplně všechno, všechny obrázky i  všechny barvy….. všechno, všecičko. A moje jméno té dečce móc sluší!

Tak já Ti chci, teto, poděkovat a moc Tě pozdravuju a strejdu taky a až Tě uvidím, poděkuju Ti pusinkou slintavou, páč mi rostou zoubky :-).

S láskou Joachimek

IMG_20160124_115604      20160122_150926

PostHeaderIcon Vánoční přání

Vánoční ozdoby

PostHeaderIcon Nastavované přehozy

Před  dvěma lety jsem šila přehozy pro kluka a holku. Děti trochu vyrostly, chtěli širší postele a přehozy byly malé…..

Dostala jsem velký úkol…  nastavit…. Neměla jsem dost látek a samožřejmě už nikde nebyly. Ze zbytků mě napadlo toto………

DSCN2804    DSCN2808

PostHeaderIcon Vánoční trhy Obrataň 2015

Měli jsme možnost pochlubit se našimi výrobky, které vytváříme na našich společných setkáních.

trhy obratan

 

 

 

PostHeaderIcon Po půl roce opět v Dubovicích

Tak jsme se po půl roce opět domluvily a vyrazily na Váňův statek v Dubovicích. Jako vždy se tam o nás hezky postarali, tentokrát byl pro nás připraven prostor v hosůdce u pece, kde to bylo moc útulné. Každá z nás si opět pracovala na svém vlastním nápadu, nejednalo se o organizované šití. Z víkendu jsme si odvážely deky, přehozy, tašky, zástěry, chňapky, ubrusy… Šití jsme samozřejmě prokládaly příjemnými procházkami, dobrým jídlem a pitím. Už teď se moc těšíme na jarní setkání!

DSCN2289 DSCN2306

DSCN2299 DSCN2320

PostHeaderIcon Sovičková příprava

Nedávno jsem koupila hrnek se sovičkou, a natolik mě okouzlil, že jsem musela ušít polštář. A jak už to tak bývá,hned jsem se pustila do přípravy na sovičkovou deku.

 

DSCN2561

PostHeaderIcon Foto od paní Venduly

Nedávno mě požádala paní Vendula, abych jí ušila mantinel k přehozu, který jsem šila v loňském roce. Stejné látky jsem  sice už neměla, ale snad to dopadlo dobře.

Paní Vendula mi poslala fotky jejího útulného zákoutí. Myslím, že to stojí zato…..

unnamed

PostHeaderIcon Dubovické šití

Po půl roce si tento víkend zajedeme do Dubovic na Váňův statek, užít si nejen patchworkového šití, ale i šití triček a kalhot. Bude samozřejmě i nějakoá  tu procházka, abychom nebyly celý den zavřené u šicích strojů. Od minula jsme se rozrostly o 5 nadšených patchworkářek. Všechny už se moc těšíme. Malá ukázka z minulého Dubovického tvoření.

08                  DSCN1069                     DSCN1064

PostHeaderIcon Nový úlovek látek

Když jsem v obchodě objevila tyto látky, musela jsem si je odnést domů, aniž bych věděla, co z nich bude. Brzy se pustím do díla a o výsledek se s Vámi  následně podělím..

DSCN1872

lolinha cam girl.Recommended Reading fuq xxx